PaletteCAD to wyjątkowy program do projektowania domu czy elewacji. Każdy projekt jaki wykonasz w nim będzie dla Ciebie przyjemnością. Możesz poczuć się trochę jak przy tworzeniu domu w grze. Masz do dyspozycji wiele narzędzi jak i możliwości tworzenia obiektów. Do projektowania w tym programie domu nie musisz być wykwalifikowanym projektantem. To oprogramowanie do projektowania domów jest na tyle intuicyjny że po paru godzinach szkolenia wykonasz w nim wszystko.

Projektowanie i wizualizacja domu – program do projektowania domu

Program do projektowania domu pomoże Ci stworzyć dom swoich marzeń. A wszystko to od samego tworzenia podłóg i ścian aż po wykonanie dachu i wszelkich elewacji. Na samym początku musisz zacząć od podstaw budowy czyli ściany i pomieszczenia. Następnie możemy zajmować się kolejnymi klockami budowy domu. Wszystkie narzędzia dostępne w programie do projektowania domu ułatwią Ci wszelkie zadania. Nie musisz się martwić w urządzenie projektu o elementy dekoracyjne. Program do projektowania domu posiada obszerną i szeroką o producentów bibliotekę. Dostępne są wszystkie elementy od kuchni, łazienki po salon czy sypialnie. Przygotowane też są nawet gotowe zestawy pod każdy pokój dla osób które nie chcą tracić czasu na meblowanie czy urządzanie. Program ten nadaje się do stworzenia wszystkiego od podłóg, parkietów, mebli, elewacji, fasad, kominku a nawet basenu z ogrodem.

Co jeszcze posiada program do projektowania domu?

Oprócz pokaźnej biblioteki urządzeń w programie do projektowania domu znajdziesz paletę tekstur. Jeżeli jakiś kolor na urządzeniu czy ścianie nie przypadnie do gustu to będziesz go mógł łatwo wymienić.
Tekstury są ciągle aktualizowane tak samo jak w przypadku biblioteki. A jeżeli i te w programie będą nie wystarczające to możesz w łatwy sposób zaimportować inne tekstury z internetu jak i elementy. Jest wiele stron z których możesz pobrać takie dodatki do programu nawet za darmo.

Wizualizacja nigdy jeszcze tak nie była prosta dzięki PaletteCAD. Wykonasz raz dwa panoramę całego pomieszczenia lub wykorzystując dodatek wirtualny spacer po całym domu. Klient będzie pod wrażeniem każdego detalu jaki wykonałeś dla niego.

Na samym końcu przypomnimy że nasz program może współpracować z goglami VR. Dodatek jakim jest Palette VR to mistrzostwo w aktualnych czasach. Przeniesiesz klienta do świata wirtualnego, gdzie będzie mógł sprawdzić jak może wyglądać w rzeczywistości jego projekt nowego domu.

program do projektowania domu paletteCAD program do projektowania domów oprogramowanie do projektowania domów

Możliwość podglądu w różnych rzutach

Program oferuje możliwość podglądu twoich prac w różnych rzutach. Do dyspozycji masz (przekroje, widok 3D, fotorealistykę, rzut 2D) i to wszystko na jednym ekranie by łatwiej można było pracować. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w łatwy sposób przyglądać się wszystkim obiektom w jednym momencie. Praca wtedy staje się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jakie posiada zalety program do projektowania domu?

Pełny pakiet programu da Ci pełną kontrolę i ułatwi zadanie w każdym calu projektów jakie musisz wykonać. Przyśpieszysz zadania oraz zarobisz dzięki niemu jeszcze więcej.
Oprogramowanie zawiera w sobie pakiet Kuchnia, Łazienka, Kominki, Meble, Elewacje i Fasady oraz Parkiety – dzięki czemu mamy przeogromne możliwości twórcze.

Co zyskasz dzięki temu oprogramowaniu do projektowania domu?

 • Projektowanie każdego domu czy mieszkania
 • Tryb 3D – projekty domów
 • Kalkulacja wszelkich elementów i urządzeń w domu
 • Różne typy ścian. (wewnętrzne, przedściany, zewnętrzne).
 • Schody różnego typu – balustradowe, proste itd.
 • Możliwość wykonania instalacji gazowych, instalacji elektrycznych czy wodnych.
 • Dokumentację i rysunki techniczne.
 • Wszelkie mniejsze pod projekty możesz przekazać na maszynę CNC
 • Przejrzysty i intuicyjny program do projektowania domu
 • Przestawianie prezentacji w rzeczywistym czasie
 • Możliwość pokazania klientowi projektu poprzez Clouda
 • Oraz szereg innych potencjalnych rozwiązań ułatwiających zadania

 

 

PaletteCAD to:

oprogramowanie do projektowania domu

program do projektowania dowolnych domów

oprogramowanie do projektowania domów

program do projektowania domu

program do projektowania domów

programy do projektowania domów

oprogramowanie do projektowania ogrodów

oprogramowanie do projektowania basenów