fbpx

Program do projektowania kuchni –
Nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie – PaletteCAD

Jest to zaawansowany, nowoczesny i intuicyjny program do projektowania kuchni.  Wykonasz parametrycznie meble, oraz wszelakie szafki, komody, blaty kuchenne czy meble skrzyniowe. Obszerna biblioteka pozwoli ci wykonać każdego rodzaju kuchenny mebel. Dodatkowo program posiada konfigurator, który ułatwi życie każdemu rozpoczynającemu projektantowi. W dowolny i przyjemny sposób wybierzesz i ustawisz front, gonty czy skręcenie szafki. Do wyboru również masz takie elementy jak: szuflady, fronty, kołki czy konfirmaty. Dzięki swojej parametryczności w programie do projektowania kuchni możesz zawsze zmienić szerokość, wysokość czy głębokość szafki bez żadnych problemów. Wszelkie obiekty dostosują się same. Program do projektowania kuchni już teraz wykorzystuje pełno firm, które również rozwijają dodatkowo program poprzez dodawanie elementów do bibliotek. Wykonaj już dziś wyjątkowe biurko, szufladę, komodę czy nawet łóżko.

Wykonasz takie meble do kuchni jak:

Meble skrzyniowe
Dolne szafki
Szafki ścienne
Szafki z zabudową
Narożne
Blaty kuchenne

Przygotowanie projektu pod produkcję

Wygenerowane pliki możesz bezpośrednio wysłać na maszynę CNC, wszystko zoptymalizowane i przygotowane aby tobie ułatwić pracę. Dodatkowo otrzymujesz pełną dokumentację techniczną.  A wszystko to w programie do projektowania kuchni.

Prezentacja

Na sam koniec najważniejsze dla projektanta jest przedstawienie efektów swojej pracy tak aby klient mógł bez zastanowienia podjąć decyzję. Oprogramowanie do projektowania kuchni PaletteCAD oferuje możliwość przedstawienia projektu w formie panoramy 360°, filmu, zdjęcia, szkicu oraz prezentacji przy użyciu google VR. Twój projekt na pewno przekona każdego klienta, gdyż nie będzie się odróżniał od rzeczywistości. Zaprezentuj się z lepszej strony dzięki programowi do projektowania kuchni.

Program do projektowania kuchni ułatwi Ci zadanie w każdym projekcie

program do projektowania kuchni program do projektowania łazienek program do projektowania kominków program do projektowania mebli

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ – PROGRAM DO PROJEKTOWANIA KUCHNI

Skorzystaj z kontaktu i otrzymaj ofertę

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA PONIŻEJ

Możesz zadzwonić, napisać a nawet przyjechać.
Sam zdecyduj jak chcesz się skontaktować.

PaletteCAD Polska


Call Now Button