fbpx

PaletteCAD – program do projektowania podłóg i parkietów

Trendy się zmieniają natomiast nasz program do projektowania podłóg i parkietów tylko poprawia swoje działanie. Już teraz bez problemu możesz wykonać nowoczesne jak i klasyczne podłogi. Położyć idealny parkiet o jakim zawsze marzyłeś. A wszystko to wykonasz przy użyciu paru funkcji w naszym programie PaletteCAD. Do wyboru podczas wykonywania podłóg czy parkietu masz możliwość wyboru odpowiedniego drewna czy kolorystyki.  Wszystko to po to by sprostać waszym wymaganiom i każdy przy projektowaniu mógł w łatwy sposób wykończyć swój projekt domu.

Do wyboru masz:

  • Podłogi drewniane
  • Podłogi panelowe
  • Parkiety
  • Parkiety zamkowe
  • Mozaiki
sypialnia wykonana w paletteCAD program do projektowania Kraków program do projektowania podłóg
palettecad program do projektowania podłóg program do projektowania panelipalettecad program do projektowania podłóg program do projektowania paneli

Szeroki wybór podłóg

To dzięki klientom nasz program do projektowania podłóg i parkietów ma tak rozbudowaną bibliotekę. Staramy się odpowiedzieć na wasze prośby i tak właśnie powstają takie funkcje.
W łatwy i przyjemny sposób połóż w pokoju mozaikę czy też panele. Dopasuj swój niekonwencjonalny styl pokoju do drewnianej podłogi.  Wybierz odpowiedni parkiet aby wszystko łączyło się w jedną wspaniałą całość. A to wszystko dokonasz w naszym programie do projektowania podłóg i parkietów.

Przygotuj produkcję

Na podstawie projektu generowane są pliki na centra obróbcze CNC, oraz kompleksowa dokumentacja techniczna w formie tradycyjnej- papierowej  lub elektronicznej,  wraz z wyceną całej zabudowy.

Produkcja na centrach CNC może zostać zoptymalizowana i bardzo mocno zautomatyzowana. Wychodzące formatki z piły panelowej oklejone etykietami z kodem kreskowym zostaną zeskanowane na centrum i automatycznie zostanie im przyporządkowany program obróbczy CNC wg ustawień zapisanych w projekcie.

Wyposażone w taki system przedsiębiorstwo ma zapewnioną szybką i w pełni profesjonalną realizację zleceń.

Prezentacja

Zwieńczeniem pracy projektanta jest profesjonalna wizualizacja na bardzo wysokim poziomie, której zadaniem jest przekonanie klienta do podjęcia ostatecznej decyzji o inwestycji. W programie do projektowania paneli wykonasz profesjonalne wizualizacje w formie zdjęcia, panoramy 360°, filmu oraz prezentacji – wirtualnego przejścia VR przez projekt. Program do wizualizacji jakim jest również PaletteCAD świetnie nada się do tego.

Efekt Twojej pracy

program do projektowania paneli program do projektowania podłóg paletteCAD

PALETTECAD UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Zamów PaletteCAD

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska