PaletteCAD – program do projektowania podłóg i parkietów

Trendy się zmieniają natomiast nasz program do projektowania podłóg i parkietów tylko poprawia swoje działanie. Już teraz bez problemu możesz wykonać nowoczesne jak i klasyczne podłogi. Położyć idealny parkiet o jakim zawsze marzyłeś. A wszystko to wykonasz przy użyciu paru funkcji w naszym programie PaletteCAD. Do wyboru podczas wykonywania podłóg czy parkietu masz możliwość wyboru odpowiedniego drewna czy kolorystyki.  Wszystko to po to by sprostać waszym wymaganiom i każdy przy projektowaniu mógł wykonać mieszkanie jak trzeba. Do wyboru masz:

  • Podłogi drewniane
  • Podłogi panelowe
  • Parkiety
  • Parkiety zamkowe
  • Mozaiki
sypialnia wykonana w paletteCAD program do projektowania Kraków
Pokój Kąpielowy , małe domowe SPA projekt wirtualny paletteCADPokój Kąpielowy , małe domowe SPA projekt wirtualny paletteCAD

Szeroki wybór podłóg

To dzięki klientom nasz program do projektowania podłóg i parkietów ma tak rozbudowaną bibliotekę. Staramy się odpowiedzieć na wasze prośby i tak właśnie powstają takie funkcje.
W łatwy i przyjemny sposób połóż w pokoju mozaikę czy też panele. Dopasuj swój niekonwencjonalny styl pokoju do drewnianej podłogi.  Wybierz odpowiedni parkiet aby wszystko łączyło się w jedną wspaniałą całość. A to wszystko dokonasz w naszym programie do projektowania podłóg i parkietów.

Przygotuj produkcję

Na podstawie projektu generowane są pliki na centra obróbcze CNC, oraz kompleksowa dokumentacja techniczna w formie tradycyjnej- papierowej  lub elektronicznej,  wraz z wyceną całej zabudowy.

Produkcja na centrach CNC może zostać zoptymalizowana i bardzo mocno zautomatyzowana. Wychodzące formatki z piły panelowej oklejone etykietami z kodem kreskowym zostaną zeskanowane na centrum i automatycznie zostanie im przyporządkowany program obróbczy CNC wg ustawień zapisanych w projekcie.

Wyposażone w taki system przedsiębiorstwo ma zapewnioną szybką i w pełni profesjonalną realizację zleceń.

Prezentacja

Zwieńczeniem pracy projektanta jest profesjonalna wizualizacja na bardzo wysokim poziomie, której zadaniem jest przekonanie klienta do podjęcia ostatecznej decyzji o inwestycji. W PaletteCAD prezentacją projektu może być  profesjonalna  wizualizacja w formie zdjęcia, panoramy 360°, filmu oraz prezentacji – wirtualnego przejścia VR przez projekt.

Efekt Twojej pracy

kuchnia projektowanie wnętrz Katowice PaletteCAD

PALETTECAD UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Zamów PaletteCAD

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska


Call Now Button