BRANŻA KAMIENIARSKA w PaletteCAD

Indywidualnie tworzone realizacje.

– Łazienki i SPA
– Posadzki
– Kuchnie
– Kominki
– Schody
– Elewacje
– Kościoły
– Nagrobki

sypialnia wykonana w paletteCAD program do projektowania Kraków
Pokój Kąpielowy , małe domowe SPA projekt wirtualny paletteCADPokój Kąpielowy , małe domowe SPA projekt wirtualny paletteCAD

W taki sposób projektujemy i produkujemy meble w PaletteCAD/CAM.

PaletteCAD  „Technika Meblowa” może znacznie więcej niż sam konfigurator szafek czy korpusów kuchennych. Pozwala tworzyć indywidualne zabudowy wykorzystując dostosowane do tego narzędzia. Technika Meblowa to projektowanie mebli wraz z obróbkami formatek pod kątem  produkcji.

System CAD/CAM  to wszechstronne narzędzie pracy, pozwalające na profesjonalną obsługę zleceń i założeń produkcyjnych, począwszy od projektu dla klienta, a na dokumentacji technicznej, dokumentacji złożeniowej, wizualizacji  i  produkcji kończąc.

Biblioteki obiektów to akcesoria meblowe, automatyczne konfiguratory korpusów mebli, półki, przegrody, fronty, drzwi przesuwne do szaf wnękowych, zawiasy, kołki, mimośrody oraz wiele innych elementów potrzebnych przy projektowaniu. Wiele z nich to biblioteki producentów

Przygotuj produkcję

Na podstawie projektu generowane są pliki na centra obróbcze CNC, oraz kompleksowa dokumentacja techniczna w formie tradycyjnej- papierowej  lub elektronicznej,  wraz z wyceną całej zabudowy.

Produkcja na centrach CNC może zostać zoptymalizowana i bardzo mocno zautomatyzowana. Wychodzące formatki z piły panelowej oklejone etykietami z kodem kreskowym zostaną zeskanowane na centrum i automatycznie zostanie im przyporządkowany program obróbczy CNC wg ustawień zapisanych w projekcie.

Wyposażone w taki system przedsiębiorstwo ma zapewnioną szybką i w pełni profesjonalną realizację zleceń.

Prezentacja

Zwieńczeniem pracy projektanta jest profesjonalna wizualizacja na bardzo wysokim poziomie, której zadaniem jest przekonanie klienta do podjęcia ostatecznej decyzji o inwestycji. W PaletteCAD prezentacją projektu może być  profesjonalna  wizualizacja w formie zdjęcia, panoramy 360°, filmu oraz prezentacji – wirtualnego przejścia VR przez projekt.

Efekt Twojej pracy

kuchnia projektowanie wnętrz Katowice PaletteCAD

PALETTECAD UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Zamów PaletteCAD

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska






Call Now Button