fbpx

Program do wizualizacji

Program do wizualizacji – PaletteCAD – Wspaniałe i profesjonalne projekty łazienek, kuchni, kominków, wnętrz, domów, fasad i elewacji.
Dzięki szerokiej opcji ustawień dopasujesz każdy projekt według swoich upodobań. Możesz dostosować padanie promieni słonecznych jak i kolor. Możliwości tego programu do wizualizacji są przeogromne a jakość wykonanych projektów dostępna w 4K.

pokój gościnny wizualizacja w programie paletteCAD Program do wizualizacji
program do projektowania mebli program do projektowania kuchni program do projektowania kominków program do projektowania łazienek

W czym się sprawdzi program do wizualizacji?

W tym jedynym i niepowtarzalnym programie do wizualizacji wykorzystasz do zaprezentowania wszystkiego co tylko może Ci przyjść do głowy PaletteCAD. Dzięki szerokiej bazie biblioteki jak i materiałów nadasz każdemu przedmiotowi realistyczny wygląd jak i odwzorujesz go w każdym calu. Po prostu wykonaj to co chcesz a następnie kliknij tryb fotorealistyki.  Trybów zaprezentowania jest wiele od fotorealistyki po możliwość zmiany obrazów w pastele czy szkice. Jeżeli i to jest za mało – przygotuj panoramę, którą możesz dodać do programu Palette Showroom lub bezpośrednio na facebooka. Ten program współpracuje z wszelkimi najnowszymi technologiami, takimi jak Google VR i Oculus Rift.

 

TEN WSPANIAŁY PROGRAM DO WIZUALIZACJI – MOŻE BYĆ I TWÓJ!

Skorzystaj z kontaktu i zamów ofertę

NAPISZ JUŻ TERAZ I UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ PREZENTACJĘ ONLINE
A KOLEJNO SAM PRZYGOTOWUJ SWOJE WIZUALIZACJE
W JEDNYM Z NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW DO WIZUALIZACJI

 

Poznaj najciekawsze efektowne prace wykonane w programie do wizualizacji

Poniżej odnajdziesz tylko kilkanaście z wybranych przez nas wizualizacji z programu do projektowania PaletteCAD. Nasz program jest świetnym narzędziem do projektowania i wykonywania wnętrz, mebli, projektów kuchni, łazienek itd. Programy do wizualizacji nie zawsze mają świetne silniki renderujące, natomiast my idziemy z postępem i ciągle rozwijamy oprogramowanie za każdym razem. Na pewno po jego sprawdzeniu przekonasz się do jego działania oraz nie zmienisz go na żaden inny.
Jeżeli chcesz otrzymać konkretne wizualizację z wybranej techniki pisz do nas na info@palettecad.pl.

Call Now Button