Program do projektowania kominków i piecy czyli projekt w 3D

Program do projektowania kominków i piecy jaki jest PaletteCAD to przede wszystkim zbiór najnowszych technologi. Dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi w łatwy i przyjemny sposób wykonasz cały projekt kominka czy pieca od postaw. W bibliotece znajdziesz wszystkie niezbędne obiekty takie jak wkłady gotowe zestawy czy piece wolnostojące typu KOZA. Technologicznie program do projektowania kominków i piecy jest aktualnie jednym z lepszych produktów na prynku do projektowania. Doprecyzuj wszystkie szczegóły łącznie z wyborem kamienia, czy kolorem fugi.
Zaprojektuj całą technikę wewnątrz obudowy w ten sposób aby można było wszystko dokładnie zwymiarować. Zaoszczędź sobie czasu i drukuj szablony a nie rysuj ich.

Dzięki naszemu innowacyjnemu programowi można zaprojektować i zwizualizować pomysły instalacyjne oraz całe pomieszczenia mieszkalne w krótkim czasie i w różnych stylach.

gościnny pokój kominek nowoczesna wykonana w paletteCADgościnny pokój kominek nowoczesna wykonana w paletteCAD
gościnny pokój kominek nowoczesna wykonana w paletteCADgościnny pokój kominek nowoczesna wykonana w paletteCAD

PERFEKCYJNA WIZUALIZACJA

Połysk, odbicie, matowość czy odpowiednia ostrość to wszystko odnajdziesz w tym doskonałym programie jakim jest PaletteCAD. W każdej chwili można dokonać zmian. W ten sposób możesz elastycznie reagować na sugestie i życzenia klientów. Chcesz pokazać projekt z różnych perspektyw? Zrób to, ustaw inaczej kamery dopasuj widoki aby wydobyć z projektu głębię. Ponieważ program jest bardzo intuicyjny możesz również w dowolny sposób ustawiać go pod siebie.

NASZ PROGRAM UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Umów się na niezobowiązującą prezentację

KATALOGI OBIEKTÓW

W bibliotekach, znajdziesz szeroki wybór wkładów kominkowych jak i grzewczych, kafli kominkowych,  oraz innych akcesoriów kominkowych czy też piece.
Również kształtki oraz piece szamotowe są do Twojej dyspozycji, dzięki czemu łatwo wszystko wykończysz. Projektuj jak profesjonalista a jeśli czegoś nie znajdziesz, zbuduj lub wymodeluj to samodzielnie lub wyszukaj i zaimportuj to z internetu lub bezpośrednio od producenta. Nasze oprogramowanie jest otwarte i w niczym nie ogranicza pracy użytkownika.

Dokumentacja techniczna

Rzuty z każdego widoku, jak również szczegółowa specyfikacja oraz szablony z projektu wykonane w skali i wydrukowane. Możliwe też jest dodawanie wymiarów i komentarzy, obrazków oraz zdjęć opisowych.

Specyfikacja programu

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska


Call Now Button