fbpx

Program do projektowania kominków i piecy czyli projekt w 3D

Program do projektowania kominków i piecy jaki jest PaletteCAD to przede wszystkim zbiór najnowszych technologi. Dzięki zastosowaniu specjalnych narzędzi w łatwy i przyjemny sposób wykonasz cały projekt kominka czy pieca od postaw. W bibliotece znajdziesz wszystkie niezbędne obiekty takie jak wkłady gotowe zestawy czy piece wolnostojące typu KOZA. Technologicznie program do projektowania kominków i piecy jest aktualnie jednym z lepszych produktów na rynku do projektowania. Doprecyzuj wszystkie szczegóły łącznie z wyborem kamienia, czy kolorem fugi.
Zaprojektuj całą technikę wewnątrz obudowy w ten sposób aby można było wszystko dokładnie zwymiarować. Zaoszczędź sobie czasu i drukuj szablony a nie rysuj ich.

Dzięki naszemu innowacyjnemu programowi można zaprojektować i zwizualizować pomysły instalacyjne oraz całe pomieszczenia mieszkalne w krótkim czasie i w różnych stylach.

Zobacz wszelkie możliwości naszego programu do projektowania wnętrz

Program do projektowania kominków PaletteCAD nowoczesny kominekProgram do projektowania kominków PaletteCAD nowoczesny kominek
Program do projektowania kominków PaletteCAD nowoczesny kominekProgram do projektowania kominków PaletteCAD nowoczesny kominek

PERFEKCYJNA WIZUALIZACJA

Połysk, odbicie, matowość czy odpowiednia ostrość to wszystko odnajdziesz w tym doskonałym programie jakim jest PaletteCAD. W każdej chwili można dokonać zmian. W ten sposób możesz elastycznie reagować na sugestie i życzenia klientów. Chcesz pokazać projekt z różnych perspektyw? Zrób to, ustaw inaczej kamery dopasuj widoki aby wydobyć z projektu głębię. Ponieważ program do wizualizacji jest bardzo intuicyjny możesz również w dowolny sposób ustawiać go pod siebie.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ – PROGRAM DO PROJEKTOWANIA KOMINKÓW I PIECY

Umów się na niezobowiązującą prezentację

KATALOGI OBIEKTÓW

W bibliotece program do projektowania kominków, znajdziesz szeroki wybór wkładów kominkowych jak i grzewczych, kafli kominkowych,  oraz innych akcesoriów kominkowych czy też piece.
Również kształtki oraz piece szamotowe są do Twojej dyspozycji, dzięki czemu łatwo wszystko wykończysz. Projektuj jak profesjonalista a jeśli czegoś nie znajdziesz, zbuduj lub wymodeluj to samodzielnie lub wyszukaj i zaimportuj to z internetu lub bezpośrednio od producenta. Nasze oprogramowanie jest otwarte i w niczym nie ogranicza pracy użytkownika.

Zobacz również – program do projektowania mebli kuchennych

Dokumentacja techniczna

Rzuty z każdego widoku, jak również szczegółowa specyfikacja oraz szablony z projektu wykonane w skali i wydrukowane. Możliwe też jest dodawanie wymiarów i komentarzy, obrazków oraz zdjęć opisowych. Program do projektowania kominków to jedyne takie w swojej klasie narzędzie w którym wykonasz wszystko aby twój projekt był jedyny w swoim rodzaju.

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska