Nasz program PaletteCAD jest oprogramowaniem bardzo rozbudowanym pod względem projektowanie mebli. Napisany został przy współpracy z producentami meblowymi dla producentów meblowych. Program do projektowania mebli stawia przede wszystkim na wygodę i prostotę w tworzeniu od początku do końca produktów meblowych. Jest bardzo intuicyjne, szybkie, łatwo się go możemy nauczyć oraz posiada wszystkie potrzebne parametry. Nie jest to program strikte skupiający się na ładnych obrazkach. By zacząć pracę z naszym oprogramowaniem do projektowania mebli nie potrzebujesz ukończyć nie wiadomo jakiej szkoły średniej czy wyższej.  Najważniejszą cechą naszego programu jest uniwersalność, ponieważ stworzysz w nim każde meble nie tylko do kuchni czy to łazienek i przygotowane z gotowej biblioteki. W naszym programie utworzysz takie meble jakie potrzebujesz lub tylko sobie możesz wyobrazić.

Projektowanie i produkcja mebli

Z naszym programem wykonasz każde meble od początku do końca. Od fazy projektowania poprzez przedstawienie wizualizacji klientowi, kończąc na obróbce CNC. Naszymi klientami są duże i średnie firmy które wykorzystują program do tworzenia kuchni, mebli, łazienek, salonów, kominków. Mamy również bardzo bogatą bibliotekę techniki meblowej, dzięki czemu utworzysz dowolny mebel. PaletteCAD aktualnie jest uważany za najlepszy program do projektowania mebli i na 100% będzie spełniał wszystkie twoje kryteria! Współpracujemy z wieloma firmami które dostarczają nam świeże obiekty byśmy mogli być ciągle numerem jeden. Z naszym programem nie musisz się martwić o aktualizację. Jesteśmy do dyspozycji 6 dni w tygodniu i służymy ciągłą pomocą.

Kuchnia wykonana w paletteCAD

Korzyści jaki daje PaletteCAD

Program ten wyprowadzi twoją firmę na kolejny level i wyprzedzisz dzięki temu swoją konkurencję. Dzięki nam otrzymasz pełny pakiet oprogramowania z odpowiednią dla siebie branżą. Zaoszczędzisz swój czas a przy tym zarobisz na rozwój firmy.

Co zyskasz dzięki nam:

 • Projektowanie dowolnych mebli
 • Projektowanie w trybie 3D
 • Kalkulacja kosztów potrzebnych do produkcji mebli
 • Dokumentację techniczną, rysunki techniczne oraz optymalne cięcie
 • Łatwy sposób przeniesienia projektu do maszyny CNC
 • Bardzo intuicyjny interfejs programu
 • Prezentacja projektu w czasie rzeczywistym
 • Możliwość udostępnienia projektu w chmurze
 • Profesjonalna oferta skierowana do klienta
 • Inne niekonwencjonalne rozwiązania
 • Prezentacja projektu w trybie VR

PaletteCAD to:

program do projektowania dowolnych mebli

oprogramowanie do kuchni

program do projektowania mebli kuchennych

program do projektowania kuchni

oprogramowanie do projektowania kuchni

program cad/cam

oprogramowanie do projektowania łazienek

oprogramowanie do projektowania mebli