Program do projektowania mebli jakim jest PaletteCAD to bardzo rozbudowane oprogramowanie pod względem projektowania i tworzenia mebli. Napisany został przy współpracy z producentami meblowymi dla producentów meblowych czy stolarzy. Oprogramowanie do projektowania i produkcji stawia przede wszystkim na wygodę i prostotę w tworzeniu od początku do końca produktów meblowych.

Jest bardzo intuicyjne, szybkie, łatwo się go możemy nauczyć oraz posiada wszystkie potrzebne parametry. Nie jest to program strikte skupiający się na ładnych obrazkach. By zacząć pracę nie potrzebujesz ukończyć nie wiadomo jakiej szkoły średniej czy wyższej.

Najważniejszą cechą naszego programu jest uniwersalność, ponieważ stworzysz w nim każde meble nie tylko do kuchni czy to łazienek i przygotowane z gotowej biblioteki. W naszym programie utworzysz takie meble jakie potrzebujesz lub tylko sobie możesz wyobrazić.

Jakie meble wykonasz w programie? – projektowanie i produkcja

Z naszym programem wykonasz każde meble od początku do końca. Od fazy projektowania, otrzymania listy formatek poprzez przedstawienie wizualizacji klientowi, kończąc na obróbce CNC. Naszymi klientami są duże, średnie firmy, osoby rozpoczynające przygodę stolarską, które wykorzystują program do tworzenia kuchni, mebli, szaf, szafek, łazienek, salonów, kominków.
W ofercie posiadamy aż 6 pakietów, więc jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta. Od osoby rozpoczynającej przygodę z meblami jak i firmy z parkami maszynowymi.

Mamy również bardzo bogatą bibliotekę techniki meblowej, dzięki czemu utworzysz dowolny mebel, szafkę, szafę, szafkę RTV, biurko czy meble kuchenne, itd. PaletteCAD aktualnie jest uważany za jeden z najlepszych do produkcji mebli i na 100% będzie spełniał wszystkie twoje kryteria!

Współpracujemy z wieloma firmami które dostarczają nam świeże obiekty byśmy mogli być ciągle numerem jeden. Najważniejsze firmy to: BLUM, DEMOS trade, Würth, Hettich, GRASS, Häfele, GTV, FGV, STAR, Sevroll, Rejs, EMUCA, PEKA, INOXA.

 

program do projektowania mebli - lista formatekLista formatek, którą możesz otrzymać dzięki programowi do projektowania mebli

Co posiada program do projektowania mebli – PaletteCAD?

Biblioteka programu posiada wszelkie obiekty do projektowania dowolnych kuchni, szaf, komód, witryn, biurek, szafek. Obszerna ilość materiałów jak i dodatków do stworzenia idealnej kuchni od komfirmat, łączników, frontów poprzez nawiercenia czy uchwyty itd. W bibliotece materiałów znajdziesz aktualnie aż 27 producentów płyt meblowych czy blatów od: Egger, Decolegno, Kronospan, Rehau, Resopal, Swiss Krono, Niemann itd.

Program do projektowania mebli kuchennych ma również możliwości dopasowania każdego mebla pod odpowiedni rozmiar jak i dostosowania wszystkiego pod klucz. Nie musisz obawiać się że nie wykonasz czegoś dla swojego klienta. Z naszym oprogramowaniem projektowanie mebli kuchennych będzie przyjemne i wykonasz wszelkiego rodzaju szafki podłogowe, ścienne czy narożne.

Wymiarowanie? Nic trudnego wykorzystując jeden przycisk w programie wykonasz cały proces wymiarowania. Algorytm renderujący pozwoli Ci pokazać gotowy projekt w fotorealistyce oraz z każdej kamery. Do wyboru możesz wykorzystać różne pory dnia oświetlenia pomieszczenia co uwydatni efekt końcowy.

Kolejnym dużym plusem jest fakt opcji wykonania dokumentacji technicznej dla Ciebie ze składania mebli, jak i dokumentacji dla klienta z rozpiską tego co zamawia.
Dla bardzo zaawansowanych osób można przekazać projekt do VR by klient mógł poczuć się jak wewnątrz kuchni.

Dodatkowo możesz liczyć na nasze wsparcie online które jest 5 dni w tygodniu.

program do projektowania mebli kuchennych - realizacja w nocyWizualizacja kuchni wykonana w oprogramowaniu do projektowania mebli

Program do projektowania mebli a korzyści

Nasz program do projektowania mebli pomoże Ci w łatwy i przyjemny sposób rozwinąć jeszcze lepiej firmę. Najlepszej jakości wizualizacje z różnymi trybami oświetlenia pomogą przedstawić klientowi cały jego projekt – w dzień, nocy, o zachodzie słońca.

Oprócz zwykłych wizualizacji możesz równie dobrze wykonać panoramę, film wideo, przejście po pokojach jak i plik Palette Play, dzięki czemu klient przeniesie się wprost do projektu jak w grze komputerowej. Pamiętaj że w dzisiejszych czasach klienci nie tylko oczekują wyceny ale również jak najbardziej fotorealistycznej prezentacji swojego wymarzonej kuchni, mebli, szafy czy czegokolwiek.

Przyśpieszysz wykonywanie projektów na zamówienie, ponieważ masz możliwość wymiarowania, wykonania listy formatek, dokumentacji technicznej, rozkroju, generowania plików na CNC oraz wyceny całego projektu. Program do projektowania szaf, biurek, komód, mebli kuchennych, mebli łazienkowych, szafek. Licencja nie jest subskrypcją a licencją dożywotnią, która jest przypisana do konta na naszym portalu Portal Palette. Nie musisz więc odnawiać subskrypcji co rok jak przy innych oprogramowaniach.

Zobacz jeszcze Program CAM – Palette CAM

program do projektowania mebli, praca na 4 oknach palettecadPraca na 4 oknach w PaletteCAD

Darmowy program do projektowania mebli?

Czy jest coś takiego jak darmowy program do projektowania mebli? To pytanie, które wielu z nas zadaje sobie, szukając narzędzia do tworzenia wyjątkowych projektów mebli, kuchni czy szaf. Niestety, odpowiedź na to pytanie jest dość jednoznaczna: NIE. W dzisiejszych czasach, dobre i profesjonalne programy do projektowania mebli są płatne.

Prawdą jest, że można natknąć się na różne źródła, takie jak nieoficjalne strony internetowe czy fora, gdzie można znaleźć nielegalnie zhakowane kopie programów. Jednak taka praktyka jest nie tylko nielegalna, ale również niesprawiedliwa wobec twórców oprogramowania, którzy poświęcają czas i wysiłek na rozwijanie tych narzędzi.

Warto zrozumieć, że darmowe programy do projektowania mebli, jeśli już istnieją, często mają swoje ograniczenia. Mogą brakować niektórych funkcjonalności, obiektów meblowych, materiałów czy wydajności działania. Dla profesjonalnych projektantów i osób, które cenią sobie jakość szybkość działania oraz kompleksowość, takie rozwiązania często okazują się niewystarczające.

W przypadku naszego oprogramowania, PaletteCAD, nie znajdziesz wersji dostępnej w odmętach Internetu. Każdy użytkownik otrzymuje licencję, bez której program działa w wersji DEMO. Jest to ważne, ponieważ pozwala to zapewnić profesjonalny poziom obsługi oraz wsparcia technicznego. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz wszystko, co jest naprawdę potrzebne do tworzenia dowolnych projektów mebli, a także projektów kuchni i nie tylko.

Jeżeli natomiast chcesz przetestować program w pełnej wersji przez okres 7 dni to kliknij w link obokPOBIERZ PALETTECAD

Co zyskasz dzięki nam?

 • Projektowanie dowolnych mebli
 • Projektowanie w trybie 3D
 • Lista formatek dostosowana pod Ciebie bądź hurtownie
 • Kalkulacja kosztów potrzebnych do produkcji mebli
 • Dokumentację techniczną, rysunki techniczne oraz optymalne cięcie
 • Łatwy sposób przeniesienia projektu do maszyny CNC
 • Projektowania mebli kuchennych
 • Bardzo intuicyjny interfejs programu
 • Prezentacja projektu w czasie rzeczywistym
 • Możliwość udostępnienia projektu w chmurze
 • Profesjonalna oferta skierowana do klienta
 • Inne niekonwencjonalne rozwiązania
 • Program do projektowania szaf, szaf wnękowych
 • Prezentacja projektu w trybie VR

PaletteCAD to:

program do projektowania dowolnych mebli

oprogramowanie do kuchni

program dla stolarzy

program do projektowania kuchni

oprogramowanie do projektowania kuchni

program do projektowania szaf, szafek oraz frontów

program cad/cam

oprogramowanie do projektowania mebli

program do produkcji mebli

program do wykonywania wycen mebli kuchennych

nie jest darmowy program do projektowania mebli kuchennych

Budowanie kuchni, szaf oraz mebli: biurowych, laboratoryjnych itp.