Nasz program PaletteCAD to oprogramowanie do projektowania mebli, które jest bardzo rozbudowanym pod względem projektowania i tworzenia mebli. Napisany został przy współpracy z producentami meblowymi dla producentów meblowych. Program do projektowania mebli stawia przede wszystkim na wygodę i prostotę w tworzeniu od początku do końca produktów meblowych. Jest bardzo intuicyjne, szybkie, łatwo się go możemy nauczyć oraz posiada wszystkie potrzebne parametry. Nie jest to program strikte skupiający się na ładnych obrazkach. By zacząć pracę z naszym oprogramowaniem do projektowania mebli nie potrzebujesz ukończyć nie wiadomo jakiej szkoły średniej czy wyższej.  Najważniejszą cechą naszego programu jest uniwersalność, ponieważ stworzysz w nim każde meble nie tylko do kuchni czy to łazienek i przygotowane z gotowej biblioteki. W naszym programie utworzysz takie meble jakie potrzebujesz lub tylko sobie możesz wyobrazić.

Projektowanie i produkcja mebli

Z naszym programem wykonasz każde meble od początku do końca. Od fazy projektowania poprzez przedstawienie wizualizacji klientowi, kończąc na obróbce CNC. Naszymi klientami są duże i średnie firmy które wykorzystują program do tworzenia kuchni, mebli, łazienek, salonów, kominków. Mamy również bardzo bogatą bibliotekę techniki meblowej, dzięki czemu utworzysz dowolny mebel czy szafę. PaletteCAD aktualnie jest uważany za najlepszy program do projektowania mebli i na 100% będzie spełniał wszystkie twoje kryteria! Współpracujemy z wieloma firmami które dostarczają nam świeże obiekty byśmy mogli być ciągle numerem jeden. Najważniejsze firmy to: BLUM, DEMOS trade, Würth, Hettich, Häfele. Z naszym programem nie musisz się martwić o aktualizację. Jesteśmy do dyspozycji 6 dni w tygodniu i służymy ciągłą pomocą związaną z oprogramowanie do projektowania mebli.

Kuchnia wykonana w paletteCAD program do projektowania mebli oprogramowanie do projektowania mebliProgram do projektowania mebli – PaletteCAD

PaletteCAD jako program do projektowania mebli kuchennych

Biblioteka programu posiada wszelkie obiekty do tworzenia kuchni. Obszerna ilość materiałów jak i dodatków do stworzenia idealnej kuchni od komfirmat poprzez nawiercenia czy uchwyty itd. Program do projektowania mebli kuchennych ma również możliwości dopasowania każdego mebla pod odpowiedni rozmiar jak i dostosowania wszystkiego pod klucz. Nie musisz obawiać się że nie wykonasz czegoś dla swojego klienta. Z naszym oprogramowaniem projektowanie mebli kuchennych będzie przyjemne i wykonasz wszelkiego rodzaju szafki podłogowe, ścienne czy narożne. Wymiarowanie? Nic trudnego wykorzystując jeden przycisk w programie wykonasz cały proces wymiarowania. Algorytm renderujący pozwoli Ci pokazać gotowy projekt w fotorealistyce oraz z każdej kamery. Do wyboru możesz wykorzystać różne pory dnia oświetlenia pomieszczenia co uwydatni efekt końcowy. Dla bardzo zaawansowanych osób można przekazać projekt do VR by klient mógł poczuć się jak wewnątrz kuchni. Dodatkowo możesz liczyć na nasze wsparcie online które jest 5 dni w tygodniu.

program do projektowania mebli kuchennych - realizacja w nocyRealizacja kuchni wykonana w programie do projektowania mebli kuchennych

Korzyści jaki daje PaletteCAD – program do projektowania mebli

Program do projektowania mebli pomoże Ci w łatwy i przyjemny sposób rozwinąć jeszcze lepiej firmę. Najlepszej jakości wizualizacje z różnymi trybami oświetlenia pomogą przedstawić klientowi cały jego projekt. Przyśpieszysz wykonywanie projektów na zamówienie ponieważ masz możliwość wymiarowania oraz wyceny produktów. Program do projektowania szaf, biurek, komód, mebli kuchennych, mebli łazienkowych, szafek.

Co zyskasz dzięki nam:

 • Projektowanie dowolnych mebli
 • Projektowanie w trybie 3D
 • Kalkulacja kosztów potrzebnych do produkcji mebli
 • Dokumentację techniczną, rysunki techniczne oraz optymalne cięcie
 • Łatwy sposób przeniesienia projektu do maszyny CNC
 • Projektowania mebli kuchennych
 • Bardzo intuicyjny interfejs programu
 • Prezentacja projektu w czasie rzeczywistym
 • Możliwość udostępnienia projektu w chmurze
 • Profesjonalna oferta skierowana do klienta
 • Inne niekonwencjonalne rozwiązania
 • Program do projektowania szaf
 • Prezentacja projektu w trybie VR

PaletteCAD to:

program do projektowania dowolnych mebli

oprogramowanie do kuchni

program do projektowania mebli kuchennych

program do projektowania kuchni

oprogramowanie do projektowania kuchni

program do projektowania szaf, szafek oraz frontów.

program cad/cam

oprogramowanie do projektowania mebli

program do produkcji mebli

Budowanie kuchni, szaf oraz mebli: biurowych, laboratoryjnych itp.