fbpx

VR to Virtual Reality a po polsku ”wirtualna rzeczywistość”. Dotyczy ona wykreowanej przez system komputerowy rzeczywistości wewnątrz wirtualnej przestrzeni. Mózg przystosowuje się po krótkim czasie do wirtualnej rzeczywistości jako „realnej rzeczywistości”, ponieważ ruch ciała, głowy, dopasowania oka i poczucie równowagi są z sobą ściśle związane.

paletteCAD wirtualna rzeczywistość VR -program do projektowania

Dzięki okularom VR można się swobodnie poruszać w wirtualnym świecie. Nieograniczona swoboda ruchu pozwala na zupełnie nowe doświadczenie przestrzeni. Poprzez zintegrowany zestaw słuchawkowy oraz innowacyjną technologię dźwięku 3D, wejście do wirtualnego świata jest jeszcze łatwiejsze i bardziej ekscytujące.

paletteCAD wirtualna rzeczywistość VR - program do projektowania

Przy pomocy systemu VR przeżyj wirtualny świat fizycznie, wizualnie a zwłaszcza emocjonalnie. W ten sposób użytkownik może doświadczyć zupełnie nowego świata wszystkimi zmysłami.

W świecie VR mogą być utworzone wirtualne salony sprzedaży gdzie można przedstawić nieskończoną ilość towarów sprzedażowych. (Kuchnie, Łazienki, Meble, Kominki i wiele innych).

paletteCAD wirtualna rzeczywistość VR - program do projektownania

PALETTECAD UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Umów się na prezentację

Kompleksowe biblioteki

W bibliotekach naszego oprogramowania, znajdziesz szeroki wybór mebli do wyposażenia wnętrz. Między innymi: kanapy i krzesła, wykładziny podłogowe, baterie łazienkowe i przedmioty dekoracyjne, takie jak rośliny i akcesoria. A jeśli nie znajdziesz czegoś, zbuduj go samodzielnie lub wyszukaj i importuj artykuły z internetu lub bezpośrednio od producenta. Nasze oprogramowanie CAD jest otwarte i w niczym nie ogranicza pracy użytkownika.

Dokumentacja techniczna

Widoki z każdego punktu widzenia, jak również szczegółowe widoki z projektu wykonane w skali. Możliwe dodawanie wymiarów i komentarzy, obrazków oraz zdjęć opisowych. Rysunki eksplozyjne obiektów oraz specyfikacje materiałowe.

Specyfikacja techniczna

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska
Imię nazwisko
Telefon
Adres