UKŁADANIE PŁYTEK ŁATWE JAK NIGDY DOTĄD

Jako projektant masz nieograniczone możliwości projektowe w układaniu płytek.Wielu klientom brakuje wyobraźni jak powierzchnie, wzory czy kolory charakteryzują wnętrza. Przekonaj swoich klientów o swojej doradczej wiedzy i zachwycić ich, pozwalając im zobaczyć wypłytkowaną łazienkę zanim jeszcze zostanie oddana do użytku.

Można zauważyć, jak łatwe w użyciu jest nasze oprogramowanie i jak szybko można go używać przy realizacji złożonych projektów. Pozwól się przez nas zaskoczyć.

Łazienka SPA paletteCAD gdańskŁazienka spa zaprojektowane w PaletteCAD

PROJEKTOWANIE ŁAZIENEK W 3D FUNKCJONUJE W PALETTECAD BARDZO PROSTO

Technologia układania płytek jest unikalna i jest rezultatem ponad 20 lat doświadczeń w układaniu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego. Jesteśmy szczególnie dumni z innowacyjnego, praktycznego i łatwego w użyciu edytora, który w połączeniu z najnowszą technologią zastosowaną w PaletteCAD jest liderem w projektowaniu łazienek.

PALETTECAD UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Zamów PaletteCAD

Sposób działania

A funkcjonuje to w następujący sposób:

Utwórz pomieszczenie, wstaw okna, drzwi i ścianki działowe,  wybierz z biblioteki i ustaw armaturę sanitarną, następnie wybierz płytki przeciągnij je myszką na ściany i podłogę. Resztę wykona za Ciebie program.

Edycja projektu

W każdym momencie możesz zmienić swój projekt i elastycznie reagować na wymagania klientów. Można także wymieniać płytki, wzory i zmieniać kąty. Dostosowywać szerokość fugi dodawać ramki, listwy i dekory. Możesz projektować łazienki, spa, fitness czy baseny, wszystkie projekty szybko zaprojektujesz i zachwycisz swoich klientów.

Realizacja zamówienia

Na bazie projektu możesz wykonać plany układania i montażu. Automatycznie generuje się lista materiałów oraz specyfikacja zamówienia.

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska
Imię nazwisko
Telefon
Adres






Call Now Button