Darmowy program do projektowania wnętrz – Palette@Home


Palette@Home
to darmowy program do projektowania wnętrz od autorów Palette CAD. Charakteryzuje się swoją prostotą oraz możliwościami do przygotowania odpowiednio pokoi czy mieszkań. Wspierany jest przez najnowszą technologie z wirtualnej rzeczywistości. Ma wiele możliwości o skanowanie zdjęcia by utworzyć odpowiednie obiekty, jak i już gotowy zbiór.

darmowy program do projektowania wnętrz palette@Home

Palette@Home – program do projektowania wnętrz, mebli, łazienek, kuchni czy salonu

Marzysz o remoncie łazienki lub chcesz zorganizować aranżację salonu? Darmowy program do projektowania wnętrz posłuży Ci do zaprojektowania każdego rodzaju pomieszczenie czy to kuchnie, meble, łazienkę, salon czy nawet sypialnie i piwnicę. Puść wodzę fantazji i zacznij eksperymentować z tym oprogramowaniem do projektowania wnętrz. A może jednak myślisz o salonie z kominkiem? Aplikacja ta idealnie nadaję się również do wykonywania takich projektów.

darmowy program do projektowania wnętrz palette@Home

Darmowy program do projektowania wnętrz – co oferuje i gdzie można go użyć

Dzięki obszernej ilości obiektów w bibliotece bez problemu osiągniesz taki efekt jaki tylko sobie zamarzysz. W aplikacji dostępne jest również przedstawienie wizualizacji 3D. Samodzielnie możesz przedstawić klientowi twój projekt.
Po wykonaniu projektu możesz go również wykorzystać w pełnej wersji programu PaletteCAD.
Nie zastanawiaj się i już dziś skorzystaj z darmowego oprogramowania do projektowania wnętrz –  Palette@Home.

Palette@Home jest dostępna na wszystkie platformy od Windows, Android, Apple oraz wersję przeglądarkową.  Sprawdź możliwości tego darmowego programu do projektowania wnętrz

przycisk pobierz darmowy program do projektowania wnętrz
przycisk pobierz do programu do projektowania wnętrz
przycisk pobierz do programu do projektowania wnętrz

POZNAJ JUŻ DZIŚ PALETTE@HOME

Umów się na prezentację

Kompleksowe biblioteki

W bibliotekach naszego oprogramowania, znajdziesz szeroki wybór mebli do wyposażenia wnętrz. Między innymi: kanapy i krzesła, wykładziny podłogowe, baterie łazienkowe i przedmioty dekoracyjne, takie jak rośliny i akcesoria. A jeśli nie znajdziesz czegoś, zbuduj go samodzielnie lub wyszukaj i importuj artykuły z internetu lub bezpośrednio od producenta. Nasz darmowy program do projektowania wnętrz CAD jest otwarte i w niczym nie ogranicza pracy użytkownika.

Dokumentacja techniczna

Widoki z każdego punktu widzenia, jak również szczegółowe widoki z projektu wykonane w skali. Możliwe dodawanie wymiarów i komentarzy, obrazków oraz zdjęć opisowych. Rysunki eksplozyjne obiektów oraz specyfikacje materiałowe.

Specyfikacja techniczna

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska
Imię nazwisko
Telefon
Adres


Call Now Button