Program PaletteCAD nowoczesne i proste oprogramowanie do projektowania kominków. Jest to rozbudowany program jeśli chcemy projektować kominki. Mamy przede wszystkim wygodne i proste tworzenie obiektów, dzięki czemu od początku do samego końca wykonamy taki projekt jaki chcemy!  Współpracujemy z firmami które dostarczają nam na bieżąco obiekty kominkowe takie jak: wkłady, piece, biokominki, kafle itd. Aby rozpocząć projektowanie w tym programie nie potrzebujesz ukończony odpowiedniej szkoły czy też mieć certyfikaty. Kominek zaprojektujesz w tym programie z łatwością i uśmiechem na twarzy. Zazwyczaj opierasz się na paru funkcjonalnościach.

Projektowanie i wizualizacja kominków

Z naszym programem wykonasz każdego rodzaju kominek. Od samego zaprojektowania danego projektu poprzez fazę prezentacji w PaletteCAD MOVE czy PLAY.  Na samym początku musimy osadzić odpowiednio wkład danego kominka.  Następnie wykorzystujemy kolejne funkcje jakimi jest tworzenie bryły. Mamy do wyboru prostopadłościan, cylinder itp. Najważniejszymi funkcjami są również wytłaczanie i profil. Wytłaczanie odpowiada za utworzenie dowolnej bryły, natomiast profil daje nam możliwość stworzenia podstawy kominka. Dzięki biblioteką, które znajdują się w programie samo tworzenie jest bardzo proste. W naszych bibliotekach znajdziecie wkłady, piece oraz kafle wielu firm europejskich czy też polskich. Znajdziecie również gotowe już obudowy kominkowe i akcesoria: nisze, rury, cokoły, kratki, relingi, czopuchy, zestawy kominkowe, kosze na drewno itd. Bardzo fajną funkcją która może się przydać jest „automatyczne układanie”. Dzięki tej funkcji możemy bardzo przyśpieszyć proces obkładania kominka kaflami.  Dzięki firmą mamy do dyspozycji w bibliotece również tekstury, które są wykonane ze wszelkimi wzornikami od producentów kafli.

Dodatkowo podczas projektowania kominka możesz w łatwy sposób przedstawić wizualizację danego projektu.  Podczas projektowania masz do dyspozycji specyfikację materiałową czy też podgląd listy wykorzystanych obiektów.

Aby jak najlepiej przedstawić klientowi kunszt i piękno kominka możesz zaaranżować całe pomieszczenie w jakim on się znajduję. Następnie przygotować fotorealistyczną wizualizację. Możesz ją przedstawić na kilka sposobów: film, expose, panorama.

gościnny pokój kominek nowoczesna wykonana w paletteCAD oprogramowanie do projektowania kominków

Korzyści jaki daje PaletteCAD

Program ten wyprowadzi twoją firmę na kolejny level i wyprzedzisz dzięki temu swoją konkurencję. Dzięki nam otrzymasz pełny pakiet oprogramowania z odpowiednią dla siebie branżą. Zaoszczędzisz swój czas a przy tym zarobisz na rozwój firmy.

Co zyskasz dzięki nam:

 • Projektowanie dowolnych projektów kominka
 • Tryb 3D do projektowania kominków
 • Kalkulacja kosztów produkcji kominka
 • Rysunki techniczne, dokumentację techniczną, oraz optymalne cięcie
 • W dogodny przez siebie sposób możesz przenieść projekt do CNC
 • Program posiada intuicyjny i prosty interfejs
 • Projektuj prezentacje w czasie rzeczywistym
 • Udostępniaj projekty klientom poprzez Chmurę
 • Oferty nie tylko dla klienta
 • Prezentacja projektu w trybie VR
 • Oraz wiele więcej niekonwencjonalnych rozwiązań

PaletteCAD to:

program do projektowania dowolnych kominków

oprogramowanie do kominków

program do projektowania kominków

program do projektowania piecy kaflowych

oprogramowanie do projektowania kominków

program cad/cam

oprogramowanie do projektowania piecy akumulacyjnych