Program PaletteCAD oprogramowanie do projektowania łazienek. Jest to rozbudowany program jeśli chcemy projektować łazienki.

Mamy do dyspozycji opcje prostego budowania i tworzenia obiektów, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy od samego początku do końca wykonać dowolny projekt. Rozpoczynając przygodę z tym programem nie musisz mieć wykonanych żadnych szkoleń z projektowania czy ukończonych szkół. Dodatkowo możemy się pochwalić szeroką biblioteką obiektów dostarczoną od firm współpracujących z nami. Do wyboru masz: prysznice, wanny, lustra, dywaniki, kabiny, kafle itd. Sama łazienkę możesz przygotować z uśmiechem i łatwością bez pomocy specjalisty. Do dyspozycji również masz naszą linie jeżeli jednak by Ci coś sprawiło trudność.

Projektowanie i wizualizacja łazienek

Z naszym oprogramowaniem do projektowania wykonasz każdy projekt łazienek. Od samego zaprojektowania w PaletteCAD do fazy prezentacji w PaletteCAD Move czy PLAY poprzez zlecenie go na CNC.  Na samym początku musimy wykonać odpowiednio wszystkie elementy potrzebne do wykonania projektu. Dokonać wyboru odpowiedniego lusta, kabiny czy też umywalki. Kafelki czy też podłogi możesz wykonać dzięki prostej funkcji która służy do wykładania właśnie ścian czy podłóg. Jeżeli natomiast chciałbyś mieć podwieszany sufit w łazience możesz użyć do tego narzędzia wytłaczania.  Niektóre bloki czy elementy możesz wykonać poprzez wybór prostopadłościanu, cylindra czy innego obiektu. Dzięki bogatej bibliotece możesz z łatwością odnaleźć dowolny obiekt, który szukasz. Mamy do dyspozycji szerokiej gamy prysznice, lusta, umywalki, oraz obiekty aranżacji wnętrz.

Dodatkowo podczas projektowania łazienek możesz w prosty sposób przekształcić projekt w realistyczny pokój. Do dyspozycji możesz również wykorzystać google wirtualnej rzeczywistości.
Natomiast jeżeli klient ma problem z dotarciem do Ciebie , udostępnij mu go za pomocą Palette Move czy Palette Play.

Cały nasz pakiet aplikacji pomoże Ci w zupełności na wykonanie projektu łazienki od początku do końca. A klient będzie na pewno zadowolony z efektów twojej pracy.  Projektuj łazienki i spa już dziś!

Korzyści jaki daje PaletteCAD

Dzięki temu oprogramowaniu wyprowadzisz twoją firmę na kolejny poziom i pokonasz konkurencję. Nasze pełne oprogramowanie składa się nie tylko z oprogramowaniem do projektowania łazienek ale również z programów do przedstawienia projektu w 3d czy odpowiedniej wizualizacji. Jednoznacznie możesz wysłać projekt na chmurę czy przejść po realistycznym pokoju w wirtualnym świecie.

Co zyskasz dzięki nam:

 • Projektowanie dowolnych mebli
 • Projektowanie w trybie 3D
 • Kalkulacja kosztów potrzebnych do produkcji mebli
 • Dokumentację techniczną, rysunki techniczne oraz optymalne cięcie
 • Łatwy sposób przeniesienia projektu do maszyny CNC
 • Bardzo intuicyjny interfejs programu
 • Prezentacja projektu w czasie rzeczywistym
 • Możliwość udostępnienia projektu w chmurze
 • Profesjonalna oferta skierowana do klienta
 • Inne niekonwencjonalne rozwiązania
 • Prezentacja projektu w trybie VR

PaletteCAD to:

program do projektowania dowolnych łazienek

oprogramowanie do łazienek

program do projektowania łazienek

program do projektowania spa

oprogramowanie do projektowania łazienek

program cad/cam