Międzynarodowe Targi Kominkowe 2020 w Poznaniu już za nami. Trzeba przyznać że impreza dla nas jak najbardziej udana. Dotarliśmy do wszystkich docelowych klientów oraz zaprezentowaliśmy się z najlepszej strony. Impreza organizowana jest co dwa lata i w tym roku odbyła się od 4 lutego do 7 luty 2020 roku.

Podczas tego wydarzenia również odbywają się Międzynarodowe Targi budowlane z których również można było pozyskać nowe kontakty. Na targach prezentowaliśmy nasz Program do projektowania Kominków – PaletteCAD. Program świetnie nadaje się do zaprojektowania wszelkich projektów nowoczesnych kominków, tradycyjnych jak i kaflowych. Dużo osób było pod wrażeniem prostoty i szybkości tworzenia danych realizacji. Układanie kafli jest jak budowanie w rzeczywistości.

Targi w tym roku niestety nie uraczyły największych firm z wkładami kominkowymi i impreza można powiedzieć nie była aż tak pokaźna jak w ubiegłych latach.  Nie było firm: Unico, Spartherm, Brunner czy Hitze.

Temat Targów kominkowych 2020

Tematem targów była przede wszystkim ekologia oraz redukcja emisji spalania. Dużo osób prezentowało swoją wiedzę z zakresu palenia w kominkach jak i o tematyce obostrzeń wobec palenia w danych rejonach polski.

Jakie firmy pojawiły się na Targach kominkowych 2020 Poznań?

Wśród firm które się pojawiły można było zobaczyć: Kratki.pl, Hajduk, Defro Home, Infire, Kominki Polskie, Darco, Tatarex, Kokoszka-Lotz, Denia, ABX, Kominkarnia oraz Świat kominków, z którymi się wspólnie wystawialiśmy.

kratki.pl targi kominkowe poznań 2020 Budma kominki wkłady kominkowe

kratki.pl targi kominkowe poznań 2020 Budma kominki wkłady kominkowedefro home targi kominkowe poznań 2020 Budma kominki wkłady kominkowe