ZAPROJEKTUJ DOSKONAŁE PRZESTRZENIE DLA SWOICH KLIENTÓW W 3D

Indywidualny projekt wnętrza to coś więcej niż  zawieszenie lampy, ułożenie akcesoriów czy zasłon. Wnętrza wymagają kreatywności i tego „czegoś”. Zaplanuj swoje projekty całościowo i zachwyć swoich klientów kreatywnością rozwiązań, używając naszego programu do projektowania wnętrz. Nasz najnowszy program 3D jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i tworzy fascynujące efekty.

Co mogę zaprojektować ?

PaletteCAD  „AW PREMIUM” . Pozwala tworzyć indywidualne zabudowy wykorzystując dostosowane do tego narzędzia. PCAD PREMIUM  to projektowanie szeroko pojętych wnętrz, mebli łazienek.

System CAD to wszechstronne narzędzie pracy, pozwalające na profesjonalną obsługę zleceń i założeń produkcyjnych, począwszy od projektu dla klienta, a na dokumentacji technicznej,  montażowej i zamówieniu kończąc.

Biblioteki to elementy wykończenia wnętrz, meble, armatura sanitarna, tekstury płytek, kamieni naturalnych spieków. Wiele z nich to biblioteki producentów.

PALETTECAD TO ZAAWANSOWANE NARZĘDZIE
NIE TYLKO DO WIZUALIZACJI
ALE DO CAŁEGO PROCESU SPRZEDAŻOWEGO
I MONTAŻOWEGO.

Kuchnia projektowanie wnętrz PaletteCAD Rybnik Żoryprojektowanie wnętrz sypialnia PaletteCAD

POCIĄGAJĄCA WIZUALIZACJA

W każdej chwili można zmienić kolory i tekstury w projekcie.
W ten sposób można elastycznie reagować na sugestie i życzenia klientów. Chcesz pokazać projekt z różnych kątów? Nie ma problemu! Użyj kamery i myszki, aby przedstawić obraz w żądanej pozycji. Można także przejść się z klientem wirtualnie po pomieszczeniu wykorzystując panoramę 360 °. Dzięki temu możesz zadowolić swoich klientów prezentacją swoich rozwiązań.

PALETTECAD UMIEŚCI TWOJE ROZWIĄZANIA W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Umów się na prezentację programu

Kompleksowe biblioteki

W bibliotekach naszego oprogramowania, znajdziesz szeroki wybór mebli do wyposażenia wnętrz. Między innymi: kanapy i krzesła, wykładziny podłogowe, baterie łazienkowe i przedmioty dekoracyjne, takie jak rośliny i akcesoria. A jeśli nie znajdziesz czegoś, zbuduj go samodzielnie lub wyszukaj i importuj artykuły z internetu lub bezpośrednio od producenta. Nasze oprogramowanie CAD jest otwarte na import wielu plików z innych programów i w niczym nie ogranicza pracy użytkownika.

Dokumentacja techniczna programu

Widoki z każdego punktu widzenia, jak również szczegółowe widoki z projektu wykonane w skali. Możliwe dodawanie wymiarów i komentarzy, obrazków oraz zdjęć opisowych. Rysunki eksplozyjne obiektów oraz specyfikacje materiałowe.

Dokładna specyfikacja techniczna programu

MASZ PYTANIA?

Możesz napisać, zadzwonić lub przyjechać. Jak wolisz. Czekamy na Ciebie.

PaletteCAD Polska
Imię nazwisko
Telefon
Adres


                                      ZANIM WYŚLESZ ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Call Now Button